STAĆ NAS NA NIEZALEŻNĄ OSTATNIĄ STRONĘ
  Nasi Mecenasi


  QuickRandomPages
Historie

 

Nasi twórcy

 • Andrzej Lichota

  - Naczelny TeDPRESS - rysownik, malarz i reżyser filmów animowanych. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie – wydział malarstwa. Autor i twórca TeD`a, prasowego komentatora polskiej rzeczywistości oraz ZeD`a, jego młodszego kuzyna. W prasie publikuje od 1998r. w tym czasie wydał kilka książek, opublikował ponad 5000 rysunków i zrealizował 29 krótkich filmów animowanych, w tym 19 do ramówki telewizji "TVN 7".

 • Rafał Stanowski

  Podsumowanie zawodowe:Zajmuję się dziennikarstwem i fotografią od ponad 10 lat. Aktualnie jestem dziennikarzem działu kultury "Dziennika Polskiego" z Krakowa, zajmuję się filmem, telewizją, komiksem, Internetem oraz grami komputerowymi.

 • Edward Lutczyn

  polski artysta plastyk o charakterystycznej kresce. Znany z rysunków satyrycznych, karykatur i ilustracji oraz plakatów, zarówno skierowanych do najmłodszych, jak i do dorosłych. Współpracował z wieloma magazynami, takimi jak "Gazeta Wyborcza", "Playboy", "Przekrój", "Reader's Digest", "Świerszczyk", "Wiedza i Życie".

 • Marek Majewski

  Autor i kompozytor, śpiewający poeta i satyryk, felietonista i szantymen. Scenarzysta i reżyser licznych programów estradowych, telewizyjnych i radiowych. Laureat miedzy innymi Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Autorskiej, Festiwalu Dobrego Humoru, Spotkań „SMAK”, Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, Warszawskiej Giełdy Piosenki.

 • Andrzej Duda

  Scenarzysta, reżyser, pisarz, twórca telewizyjny i kabaretowy, politolog, dziennikarz, dyrektor festiwalu filmowego, wykładowca, technolog żywienia zbiorowego. Kolejność dowolna. Prócz tego: mąż, syn, brat, kuzyn, szwagier, przyjaciel, kolega, kompan od wódki, dobroczyńca, gorzej-czyńca, sąsiad, znajomy z widzenia oraz facebooka. A także: kibic piłkarski, mieszkaniec Krakowa i optymista.

 • Małgorzata Lazarek

  - rysowniczka, malarka, ilustratorka absolwentka ASP w Krakowie wydział grafiki w Katowicach.Praca dyplomowa w pracowni projektowania graficznego prof. Tomasza Jury, promotor Zbigniew Pieczykolan (rysunek i film)...

 • Dawid Marecki

  ('77) pesymista z przekonania abstynent z wyboru - więc chłopak nie ma lekko. Aktor nie praktykujący bo kiepski (lub odwrotnie). Ze względu na matkę czasem zagra w reklamie.

 • Sławomir Łuczyński

  rysownik, karykaturzysta i ilustrator Laureat ok. 30 nagród w międzynarodowych konkursach rysunku satyrycznego oraz ponad 20 krajowych.

 • Joanna Martauz

  z wykształcenia kulturoznawczyni ze specjalnością wiedzy o literaturze i mediach. Doświadczenie zdobywała jak do tej pory pracując m.in. w agencji reklamowej, bibliotece Polskiej Akademii Umiejętności w Krakowie, jako asystentka redakcji Andersen-Press, asystentka planu filmowego a także dziennikarka Krakowskiego Magazynu Sztuki Niszowej Antresola.